26 sierpnia Liderzy wyruszyli do Bukaresztu w Rumunii

Dodane przez | 1 września, 2013 o 23:18 | 1 komentarz | Bez kategorii, Blog | Tagi: , , , , , , , ,

Dominik Skoczek EucoEuropejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest firmą szybko rozwijającą się w całej Europie. Swoje oddziały prowadzi już w Czechach, na Węgrzech oraz na Słowacji. Więcej na temat grupy kapitałowej EuCO oraz jej zasięgu terytorialnym przeczytasz klikając w link. Do grupy kapitałowej EuCO dołączyła nowa spółka córka funkcjonująca na terenie Rumunii.

 

 

Decyzją Zarządu Centrul European De Despagubiri (CEDE) spółki córki Europejskiego Centrum Odszkodowań działającej na terenie Rumuni, polscy Agenci i Managerowie zainteresowani budowaniem struktur i spisywaniem spraw w Rumunii muszą stawić się osobiście w centrali firmy w Bukareszcie i podpisać umowę agencyjną.

 

start legnica 26.08   4.00

Decyzja była oczywista. W związku z szybkim rozwojem moich struktur oraz założeniem oddziału EuCO w stolicy Rumunii, w Bukareszcie, postanowiłem udać się do nowo powstałej centrali, aby rozpocząć współpracę z Centrul European De Despagubiri (CEDE). Rynek ten jest bezkonkurencyjny, co stanowi o jego wysokim potencjale. W krótkim okresie czasu porozumiałem się z kluczowymi Dyrektorami EuCO tłumacząc korzyści wynikające z podpisania umowy agencyjnej z CEDE. Zaplanowałem podróż ze szczegółami, po czym ustaliliśmy termin wyjazdu.

Dokładnie 26 sierpnia o godzinie 4 rano, grupa Dyrektorów EuCO wyruszyła w podróż do Rumuni, aby tam podpisać umowy agencyjne. Wraz ze mną wyjechali: Norbert Rekowski, Adam Juniszewski, Zbigniew Mazura, Piotr Żbik, Radosław Duda, Jakub Górny, Darek Golis, Jarosław Murawski, Marcin Frączek.

obiad w bukareszcie

Nasza wyprawa , tj. Legnica – Bukareszt – Legnica to przeszło 3386 km, które pokonaliśmy podczas 42 godzin drogi włącznie z postojami. W centrali Rumuńskiej spółki, zostaliśmy wspaniale ugoszczeni, poznaliśmy wszystkich współpracowników oraz mieliśmy czas na wypicie kawy, zanim wyruszyliśmy na zwiedzanie stolicy. Nie obeszło się bez pierwszych rekrutacji! Jeśli chodzi o samą Rumunię, to nie wiedziałem, że jest to tak piękny kraj. Bukareszt również jest zachwycająco piękny, a ludzie są przyjaźni i bardzo otwarci.

Dlaczego warto współpracować z nową spółką córką EuCo S.A. – Centrul European De Despagubiri?

W Polsce mieszka liczne grono imigrantów pochodzących z Rumunii. To pierwszy krok, aby biznes funkcjonujący tu, na terenie naszego kraju, z powodzeniem przenieść za granicę. Rozmawiając z mieszkańcami polski pochodzących z Rumunii dajesz szansę zarówno im, jak i ich rodzinom i przyjaciołom, którzy mieszkają w Rumunii. Fakty mówią same za siebie – sukces jest na wyciągnięcie ręki. Zwróć uwagę, że rynek rumuński jest bezkonkurencyjny, ponieważ nie istnieją na nim firmy zajmujące się odzyskiwaniem odszkodowania z tytułu OC. Co więcej, prawo w Rumunii jest podobne do Polskiego, czego przykładem jest wypłata odszkodowań na podobnym poziomie.

P.S. Pamiętaj, że Rumunia jest krajem, w którym firma EuCO funkcjonuje od niedawna!  Każdy, kto rozpocznie budowę struktury partnerów w tym kraju, najprawdopodobniej grupowo spisze najwięcej spraw oraz wykona rekordowe obroty, niemożliwe do osiągnięcia w żadnym innym kraju w tak krótkim czasie. Taka możliwość jest tylko tu i teraz! Więcej informacji jak zrobić to w profesjonalny sposób udzielam po kontakcie indywidualnym. Chętnych do współpracy zapraszam do kontaktu.

Dyrektor Generalny EuCO S.A.

Dominik Skoczek

tel: 601 730 001

e-mail: d.skoczek@euco.pl

 

Zapraszam do obejrzenia galerii z wyjazdu, na której odnajdziesz atrakcyjne widoki, szczegóły dotyczące podróży, centrum Bukaresztu oraz siedzibę główną Centrul European De Despagubiri.

 

1 Komentarz

  1. Adam (8 roks temu)

    I ja tam byłem, miód i wino piłem 🙂 Wspaniała przygoda. Kolejna odbyta w gronie pozytywnie zakręconych.

    Kocham te wisienki na torcie sukcesów naszej pracy 😉

    pzdr
    Adam

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT