Czy Ty zrealizowałeś swój plan na 100%? Nasz zespół zrobił krok dalej i zrealizowaliśmy aż 127%!

Dodane przez | 17 marca, 2014 o 11:06 | Brak komentarzy | Bez kategorii, Blog | Tagi: , , , , , , ,

Zdziwiony? Zupełnie niepotrzebnie. Wiedzą o tym wszyscy uczestnicy szkolenia, które odbyło się całkiem niedawno w miejscowości Świeradów Zdrój. Właśnie wtedy zaplanowaliśmy nasze cele, działania i podjęliśmy konkretną decyzję o ich realizacji, o czym mogłeś przeczytać w artykule https://dominikskoczek.pl/warsztat-szkoleniowy-zakresu-planowania-nagrode-dla-ambitnych/

 Wszystkie osoby zrealizowały swój plan na ponad 100%, a grupowo aż na 127% przez co zostały zaproszone na kolejne szkolenie wraz opłaconym pobytem i wyżywieniem, które odbyło się 8-9 marca br.

Gościem specjalnym był Mariusz Andrzejczak, który opowiedział uczestnikom jaką drogę pokonał w biznesie aby odnieść Sukces i co było jego motorem napędowym w dążeniu do wyznaczonego celu. Przekazał nam bardzo wiele cennych porad w zakresie rozwoju osobistego, wewnętrznej motywacji oraz wpływu naszej postawy na nasz Sukces.

DSC00197

Jego wskazówki były bardzo pomocne i pokazały nam, że to czy osiągniemy w życiu sukces jest w naszych rękach!  A oto jedna z najcenniejszych wskazówek jakie zapamiętaliśmy:

  1. Przyjmij wygląd człowieka Sukcesu.
  2. Mów jak człowiek Sukcesu.
  3. Działaj jak człowiek Sukcesu.
  4. Mocno wierz, że będziesz człowiekiem Sukcesu – a z pewnością będziesz CZŁOWIEKIEM SUKCESU!!!

DSC00186

Tematyka szkolenia podzielona została na kilka kluczowych elementów. Podczas pierwszej części szkolenia, uczestnicy mieli okazję poznać tajniki skutecznej rekrutacji. Zajęcia te były prowadzone przez Panią Alicję Buze-Borkowską ze Spółdzielni Wyników. Odbyły się odgrywane scenki z przykładami i ćwiczeniami. Praktyczne wskazówki i porady warto wcielić w życie, ponieważ przydadzą się każdemu podczas codziennej pracy. Kolejnym ważnym aspektem, który został poruszony tego dnia, był wizerunek osobisty, który wbrew pozorom również wpływa na skuteczność rekrutacji. Omówione zostały wszystkie elementy, poprawnej komunikacji począwszy od rozmowy telefonicznej. Pierwsze wrażenie, uśmiech, przyjazne nastawienie, aż po sposób ubioru. Kolejny etap szkolenia wyjaśniał metody skutecznej motywacji samego siebie oraz swoich współpracowników już na etapie rozmowy rekrutacyjnej. Umiejętność motywacji jest bardzo istotnym elementem szczególnie w tej branży, gdzie wynagrodzenie zależne jest od efektywności Managera. Kolejnym bardzo ważnym elementem była obsługa trudnych przypadków, do których zaliczamy wypowiadanie umów, zawartych przez klienta wcześniej z inną firmą. Faktem jest, że 99% tych przypadków pokazuje, że podpisana wcześniej umowa była niekorzystna dla klienta, gdzie po zmianie firmy na EuCO otrzymuje lepsze świadczenia i większy zakres usług. Jednak przedstawienie tego faktu klientom wymaga odpowiednich umiejętności prowadzenia rozmowy i zachęcenia do zmiany Firmy i właśnie tego nauczyli się uczestnicy podczas tych warsztatów.

DSC00154

Na naszych warsztatach nie mogło też zabraknąć Norberta Rekowskiego, który w praktyczny  sposób, uświadomił nam, że nasza pewność siebie to kluczowy element w wypowiadaniu umów. Norbert podkreślił moc zespołu, a właściwie moc budowania własnych grup menadżerskich. Przynależność do grupy ludzi, którzy tworzą team, mają wspólne cele i wspierają się nawzajem. Właśnie takie wartości sprawiają, że w naszej codziennej współpracy osiągamy zamierzone cele.

DSC00198

Kolejne plany i cele

Zbliżające się miesiące, to okres realizacji ambitnych planów, które przyniosą wysokie kwoty odszkodowania dla klientów oraz prowizji za Managerów za ich obsługę. Podczas szkolenia, wspólnie uznaliśmy, że rozpoczął się rok dyplomów, awansów i wygranych spraw. Pierwszym dowodem na to jest zbliżający się X Kongres EuCO, na którym wystąpi na żywo Brian Tracy,światowej sławy trener i coach, którego książki, płyty i filmy inspirują Agentów na całym świecie. Na X Kongres EuCO ma prawo przyjechać każdy Agent, który w miesiącu lutym spisał przynajmniej dwie sprawy, jednak największym wyzwaniem jest spisanie ich dużo więcej, by zasiąść jak najbliżej wielkiego mówcy, Briana Tracy. Z dumą informuję, że mój zespół, dzięki uzyskanym wynikom będzie zasiadał w drugim rzędzie, a co najmniej troje z nas otrzyma książkę z autografem Briana Tracy.

Kolejne nagrody i wycieczki

Warto zaplanować swoje cele i sukcesy jak najszybciej, ponieważ na ambitnych czeka wiele wyjątkowych nagród i niespodzianek. Wystarczy odrobina chęci i konsekwencji by osiągnąć niesamowite rezultaty. Bony paliwowe, nagrody pieniężne i wyjazdy szkoleniowe to dopiero początek wielkiej przygody. Pamiętajmy, że najlepsi Managerowie wylecą na wycieczkę marzeń do Maroka, by poczuć tamtejszy klimat i posmakować marokańskich specjałów. Właśnie dlatego zachęcam wszystkich do świadomego planowania swojej przyszłości od dnia dzisiejszego i trzymam za Was kciuki.

Zmiany niedostępne.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT