Rekrutacja w EuCO

Dodane przez | Styczeń 7, 2013 o 00:29 | Brak komentarzy | EuCO

Obecnie poszukuję współpracowników na stanowisko:
Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Na wstępie chcę Cię poinformować, że moja oferta ma charakter współpracy a nie pracy, jeśli jesteś bezrobotny, nie masz za co żyć i szukasz pracy ze stałą miesięczną wypłatą – to nie jest to oferta dla Ciebie.

Jeśli  masz źródło utrzymania i chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze w rozwojowej branży, to jest to oferta właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Przedstawiciel dociera do osób, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC,  przedstawia ofertę EuCO S.A  i podpisuje umowę o dochodzenie roszczeń oraz pełnomocnictwa. Po podpisaniu pełnomocnictwa i umowy przez klienta, zadaniem przedstawiciela jest przesłanie dokumentacji do EuCO S.A. Po uzyskaniu odszkodowania dla klienta, przedstawiciel otrzymuje prowizję. Bywa ona naprawdę imponująca, gdyż kwoty uzyskanych odszkodowań sięgają nawet kilkuset tysięcy złotych dla jednej osoby.


To od Ciebie zależy ilu poszkodowanych obsłużysz, jeśli będziesz pracowity i ambitny możesz zarobić bardzo dużo, gdyż Twoim wynagrodzeniem jest prowizja. Twoja prowizja zwiększa się wraz z rosnącą ilością zdobytych klientów, co daje Tobie ogromną możliwość rozwoju przy wsparciu firmy. 

Po zdobyciu doświadczenia możesz budować swój zespół i być menadżerem, co daje Ci jeszcze większą  możliwość rozwoju osobistego i finansowego. Pamiętaj, oferujesz produkt unikatowy Twój potencjalny klient nie wyciąga z portfela nawet złotówki, by skorzystać z  usług EuCO, ponieważ to my przynosimy pieniądze.

Współpraca oprócz korzyści finansowych daje Ci satysfakcję z niesienia pomocy osobom poszkodowanym, ponieważ zamiast sprzedawać im produkt – niekiedy bardzo drogi, w EuCO rzeczywiście pomagasz, wkładając pieniądze do portfeli  klientów zamiast je wyciągać.”

 Pomagaj osobom poszkodowanym a my Ci za to zapłacimy.

 

Zmiany niedostępne.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT