Dla klientów

Euco

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A z siedzibą w Legnicy ul. M Kolbego 18
Zajmuje się pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach.
Dołożymy  wszelkich starań, abyś otrzymał należne Ci środki finansowe z wszelkich możliwych tytułów i źródeł. Nasze dotychczasowe doświadczenie wielokrotnie potwierdziło, że nasi Klienci nie byli świadomi, iż należy im się odszkodowanie – na tym zasadza się cała idea istnienia Europejskiego Centrum Odszkodowań – nie musisz być prawnikiem, aby uzyskać należne Ci odszkodowanie – my postaramy się o nie za Ciebie i dla Ciebie. Działalność Grupy Kapitałowej Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) obejmuje głównie świadczenie usług dochodzenia roszczeń o zapłatę z tytułu odszkodowania albo innych świadczeń wynikających ze szkody (np. renta, zadośćuczynienie). EuCO jest wiodącą w Polsce firmą branży odszkodowawczej. Działa od 2004 roku.

Euco

W skład Grupy Kapitałowej EuCO wchodzą:
Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) – podmiot dominujący Grupy Kapitałowej,
Kancelaria Radców Prawnych EuCO Joanna Smereczańska-Smulczyk
i Partnerzy
Spółka Komandytowa,
Evropské Centrum Odškodného (spółka działająca w Czechach)
Európai Kártérítési Ügyintéző Központ Kft (spółka działająca na Węgrzech)
Európske Centrum Odškodnenia s.r.o.(spółka działająca na Słowacji)

EuCO prowadzi w imieniu klientów poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich, negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej. EuCO dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem, czyli obok roszczenia z tytułu utraty zdrowia, także np. roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia oraz zwrotu kosztów dojazdu. Większość prowadzonych spraw dotyczy wypadków komunikacyjnych ale EuCO zajmuje się wszystkimi zdarzeniami związanymi z polisą OC, w których możliwe jest wskazanie konkretnego sprawcy (np. wypadki przy pracy, w rolnictwie, bezprawne zajęcia gruntów) oraz likwidacją szkód rzeczowych (np. uszkodzonego auta).
wgKancelaria Radców Prawnych EuCO uzupełnia ofertę EuCO i zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki działaniom Kancelarii klienci EuCO mają szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca. EuCO jest jedyną firmą odszkodowawczą w Polsce, która posiada własną kancelarię. Europejskie Centrum Odszkodowań posiada swoje przedstawicielstwa we wszystkich większych miastach Polski, m.in. w: Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Radomiu, Przemyślu, Elblągu, Kielcach, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Chorzowie, Olsztynie, Lublinie, Zielonej Górze, Wałbrzychu, Katowicach, Gdańsku, Białymstoku, Bydgoszczy
i Opolu, oraz Legnicy.
Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?
Ponieważ nie ma w Polsce drugiej  firmy, która posiada własną Kancelarię radców prawnych oraz własnego lekarza orzecznika. Dzięki tym dwóm narzędziom jesteśmy obecnie najskuteczniejsza firmą odszkodowawczą w Polsce.  Jednym z najważniejszych atutów jest to, że jesteśmy firmą bezpieczną finansowo. Od 29 grudnia 2010 roku Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. znalazło się w elitarnym gronie spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dla Państwa jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa finansowego. Prowadzimy szeroko pojętą akcję prospołeczną. Posiadamy własna fundację EuCO Dzieciom. Mówią o nas w mediach i opisują w prasie. Co roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy. Za okazane wsparcie Jurek Owsiak wyróżnił Spółkę medalem 15-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Kontakt z przedstawicielem.
Nazywam się Dominik Skoczek i jestem Dyrektorem Generalnym w EuCO S.A. Jestem odpowiedzialny za grupę kilkudziesięciu osób, których nadrzędnym celem jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach. W swoim życiu sam niejednokrotnie potrzebowałem profesjonalnej pomocy i wiem, że fachowa wiedza jest tak istotna. Dlatego mogę zapewnić, że właśnie na profesjonalną pomoc możecie Państwo liczyć z mojej strony. Pomaganie innym ludziom jest czymś co daje największą satysfakcję dlatego współpraca z EuCO cieszy mnie każdego dnia. Jeśli jesteś poszkodowanym zadzwoń do mnie, jako specjalista ds. odszkodowań z wieloletnim doświadczeniem wyjaśnię Ci, jak bardzo istotnym elementem w walce o najwyższe odszkodowanie , jest fachowe doradztwo, które Tobie gwarantuję.

 

                                                      Kontakt:

Specjalista  ds. odszkodowań
Dyrektor Generalny
Dominik Skoczek

d.skoczek@euco.pl

tel. 601-730-001

.

Kapitał zakładowy Firmy wynosi 560.000 zł wpłacony w całości w gotówce.

Regon: 391073970

 NIP: 691-228-47-86

KRS 0000359831

 Sąd Rejestrowy – Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT