Zarobisz tyle ile wypracujesz

Dodane przez | 5 stycznia, 2013 o 21:12 | 3 komentarze | Zarabiaj ze mną

W momencie gdy pracujemy sami na własny zysk, mamy świadomość, że zarobimy dokładnie taką kwotę pieniędzy, jaką sami sobie wypracujemy.

 To od Ciebie zależy ilu poszkodowanych obsłużysz, jeśli będziesz pracowity i ambitny możesz zarobić bardzo dużo, gdyż Twoim wynagrodzeniem jest prowizja. Nasz dochód zależy tylko i wyłącznie od nas samych, naszej ambicji oraz zaangażowania. Oznacza to, że jeśli tylko bardzo chcemy możemy uzyskać kwotę dużo wyższą od średniej krajowej i w dodatku nieosiągalną dla większości społeczeństwa. Nic więc dziwnego, że pojawiające się w naszych rękach pieniądze są najsilniejszym motywatorem do dalszego, jeszcze efektywniejszego działania. Wówczas chcemy być jeszcze lepsi w tym co robimy, dlatego rozpoczynamy szkolenia, na których dowiadujemy się w jaki sposób pracować skutecznie i dążyć do wyznaczonego celu.

Planowanie celów z wykorzystaniem elementów motywacyjnych i uwzględnieniem istotnych reguł biznesu sprawia, że czujemy się jeszcze silniejsi i pewni siebie.

Cele osiągane krok po kroku to elementy, które jeszcze mocniej popychają do dalszego działania i pozwalają odnaleźć w sobie kolejne pokłady nie odkrytej dotąd energii. Czy masz podobne doświadczenia związane ze swoją pracą i zawodem? Czy czujesz, że każdy kolejny dzień pozwala Ci realizować swoje cele i ambicje? Czy Twoja praca jest mądra, czy raczej ciężka?

Zacznij zmiany w swoim życiu na lepsze już teraz, a pierwszym krokiem jest kontakt ze mną.

3 komentarze

  1. Kamil (11 roks temu)

    Zdecydowanie genialne podejście do sprawy 🙂

  2. Remek (11 roks temu)

    Super stronka, super temat i pewny lider. Misiek dajesz radę pozdro ~!

  3. Virtual server (7 roks temu)

    Podobnie jak KAn pracuje w sferze budzetowej. Moze podwyzki nie sa fikcja, ale wysokosc zarobkow nie powala Mysle, ze u nas podstawowa zasada jest rob wiecej niz od Ciebie oczekuja w ten sposob nie tylko wyroznisz sie na tle wszystkich, ktorzy robia tylko tyle ile trzeba, ale tez nawiazesz kontakty, ktore w przyszlosci moga zaprocentowac ??

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT