Rekrutacja w Kancelarii Skoczek

Dodane przez | 7 stycznia, 2013 o 00:29 | Brak komentarzy | DobreOdszkodowanie.pl

 

Obecnie poszukuję współpracowników na stanowisko:
Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Na wstępie chcę Cię poinformować, że moja oferta ma charakter współpracy a nie pracy, jeśli jesteś bezrobotny, nie masz za co żyć i szukasz pracy ze stałą miesięczną wypłatą – to nie jest to oferta dla Ciebie.

 

 

Jeśli  masz źródło utrzymania i chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze w rozwojowej branży, to jest to oferta właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Przedstawiciel dociera do osób, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC,  przedstawia ofertę Firmy Kancelaria Skoczek  i podpisuje umowę o dochodzenie roszczeń oraz pełnomocnictwa. Po podpisaniu pełnomocnictwa i umowy przez klienta, zadaniem przedstawiciela jest przesłanie dokumentacji do Dobreodszkodowanie.pl Po uzyskaniu odszkodowania dla klienta, przedstawiciel otrzymuje prowizję.

To od Ciebie zależy ilu poszkodowanych obsłużysz, jeśli będziesz pracowity i ambitny możesz zarobić bardzo dużo, gdyż Twoim wynagrodzeniem jest prowizja. Twoja prowizja zwiększa się wraz z rosnącą ilością zdobytych klientów, co daje Tobie ogromną możliwość rozwoju przy wsparciu firmy. 

Po zdobyciu doświadczenia możesz budować swój zespół i być menadżerem, co daje Ci jeszcze większą  możliwość rozwoju osobistego i finansowego. Pamiętaj, oferujesz produkt unikatowy Twój potencjalny klient nie wyciąga z portfela nawet złotówki, by skorzystać z  naszej pomocy, ponieważ to my przynosimy pieniądze.

Współpraca oprócz korzyści finansowych daje Ci satysfakcję z niesienia pomocy osobom poszkodowanym, ponieważ zamiast sprzedawać im produkt – niekiedy bardzo drogi, w Firmie Kancelaria Skoczek rzeczywiście pomagasz, wkładając pieniądze do portfeli  klientów zamiast je wyciągać.”

 Pomagaj osobom poszkodowanym a my Ci za to zapłacimy.

 

 

Zmiany niedostępne.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT