Opis działalności

Dodane przez | 7 stycznia, 2013 o 00:28 | 6 komentarzy | EuCO

grupa kapitałowa EuCO

                   Działalność Grupy Kapitałowej Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) obejmuje głównie świadczenie usług dochodzenia roszczeń o zapłatę z tytułu odszkodowania albo innych świadczeń wynikających ze szkody (np. renta, zadośćuczynienie). EuCO jest wiodącą w Polsce firmą branży odszkodowawczej. Działa od 2004 roku.

W skład Grupy Kapitałowej EuCO wchodzą: Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) – podmiot dominujący Grupy Kapitałowej, Kancelaria Radców Prawnych EuCO Joanna Smereczańska-Smulczyk i Partnerzy Spółka Komandytowa, Evropské Centrum Odškodného (spółka działająca w Czechach) Európai Kártérítési Ügyintéző Központ Kft (spółka działająca na Węgrzech) Európske Centrum Odškodnenia s.r.o.(spółka działająca na Słowacji)

EuCO prowadzi w imieniu klientów poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich, negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej.

EuCO dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem, czyli obok roszczenia z tytułu utraty zdrowia, także np. roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia oraz zwrotu kosztów dojazdu. Większość prowadzonych spraw dotyczy wypadków komunikacyjnych ale EuCO zajmuje się wszystkimi zdarzeniami związanymi z polisą OC, w których możliwe jest wskazanie konkretnego sprawcy (np. wypadki przy pracy, w rolnictwie, bezprawne zajęcia gruntów) oraz likwidacją szkód rzeczowych.

Kancelaria Radców Prawnych EuCO uzupełnia ofertę EuCO i zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych.

Dzięki działaniom Kancelarii klienci EuCO mają szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca. EuCO jest jedyną firmą odszkodowawczą w Polsce, która posiada własną kancelarię.

6 komentarzy

 1. Łukasz (8 roks temu)

  Firma godna polecenia. Pozdrawiam:)

 2. iniekcja budowlana (8 roks temu)

  Wspaniała stronka. Pozdrawiam !

 3. nadruki na koszulkach (7 roks temu)

  Super stronka – Tak trzymaj ! 😉

 4. Damian Cebulski (4 roks temu)

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

 5. Dominik Skoczek (4 roks temu)

  Dziękujemy 🙂

 6. Dominik Skoczek (4 roks temu)

  Strona została już zaktualizowana i nie powinno być problemów z jej ładowaniem.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT