Opis działalności

Dodane przez | 7 stycznia, 2013 o 00:28 | 5 komentarzy | DobreOdszkodowanie.pl

                   

Kancelaria Skoczek pomaga  głównie osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać lub odzyskać świadczenia z tytułu odszkodowania, albo innych świadczeń wynikających ze szkody (np. renta, zadośćuczynienie). Kancelaria Skoczek jest jedną z najskuteczniejszych Kancelarii Odszkodowawczych w Polsce. Działa od 2007 roku.

Kancelaria Skoczek prowadzi w imieniu klientów poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich, negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej oraz sądowej. 

 Dochodzimy wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem, czyli obok roszczenia z tytułu utraty zdrowia, także np. roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia oraz zwrotu kosztów dojazdu. Większość prowadzonych spraw dotyczy wypadków komunikacyjnych ale zajmujemy się wszystkimi zdarzeniami związanymi z polisą OC, w których możliwe jest wskazanie konkretnego sprawcy (np. wypadki przy pracy, w rolnictwie, bezprawne zajęcia gruntów) oraz likwidacją szkód rzeczowych.

Kancelaria Skoczek współpracuje z najlepszymi kancelariami i zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych.

Dzięki działaniom naszych Kancelarii klienci mają szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca.

5 komentarzy

 1. Łukasz (10 roks temu)

  Firma godna polecenia. Pozdrawiam:)

 2. iniekcja budowlana (10 roks temu)

  Wspaniała stronka. Pozdrawiam !

 3. nadruki na koszulkach (10 roks temu)

  Super stronka – Tak trzymaj ! 😉

 4. Damian Cebulski (7 roks temu)

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

 5. Dominik Skoczek (6 roks temu)

  Dziękujemy 🙂

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT