Opis działalności

Dodane przez | 7 stycznia, 2013 o 00:28 | 5 komentarzy | DobreOdszkodowanie.pl

grupa kapitałowa EuCO

                   Działalność Firmy DOBREODSZKODOWANIE.PL obejmuje głównie świadczenie usług dochodzenia roszczeń o zapłatę z tytułu odszkodowania albo innych świadczeń wynikających ze szkody (np. renta, zadośćuczynienie). DOBREODSZKODOWANIE.PL jest jedną z najskuteczniejszych firm w Polsce. Działa od 2007 roku.

DOBREODSZKODOWANIE.PL prowadzi w imieniu klientów poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich, negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej.

 dochodzimy wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem, czyli obok roszczenia z tytułu utraty zdrowia, także np. roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia oraz zwrotu kosztów dojazdu. Większość prowadzonych spraw dotyczy wypadków komunikacyjnych ale zajmujemy się wszystkimi zdarzeniami związanymi z polisą OC, w których możliwe jest wskazanie konkretnego sprawcy (np. wypadki przy pracy, w rolnictwie, bezprawne zajęcia gruntów) oraz likwidacją szkód rzeczowych.

Firma Dobreodszkodowanie.pl współpracuje z najlepszymi kancelariami i zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych.

Dzięki działaniom naszych Kancelarii klienci  mają szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca.

5 komentarzy

 1. Łukasz (8 roks temu)

  Firma godna polecenia. Pozdrawiam:)

 2. iniekcja budowlana (8 roks temu)

  Wspaniała stronka. Pozdrawiam !

 3. nadruki na koszulkach (8 roks temu)

  Super stronka – Tak trzymaj ! 😉

 4. Damian Cebulski (5 roks temu)

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

 5. Dominik Skoczek (5 roks temu)

  Dziękujemy 🙂

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT