Dlaczego nie zarabiam w Sprzedaży Bezpośredniej?

Dodane przez | 16 stycznia, 2013 o 09:50 | 2 komentarze | Jak osiągnąć sukces w MLM

Dlaczego nie zarabiasz w branży sprzedaży bezpośredniej? Czy Ty też zadajesz sobie to pytanie? Powiem Ci to … Jeśli zmieniasz jedną firmę na drugą, tylko dlatego, że nie zarobiłeś tam zadowalających Cię pieniędzy, nigdy nie uda Ci się osiągnąć sukcesu. Uwierz mi. Budowa własnej struktury sprzedażowej wymaga cierpliwości i wytrwałości. Dotyczy to każdej firmy. Przeważnie potrzeba co najmniej 1 roku, aby w końcu uzyskać dobre efekty. To dlatego tak wielu nie osiągnie sukcesu w marketingu sieciowym. Oni po prostu nie są wystarczająco wytrwali, aby zobaczyć jak przychodzi ich sukces. Oto, co się najczęściej zdarza. Po kilku miesiącach reklamowania swojego biznesu, poszukiwaniu partnerów i wielu szkoleniach wynik jest nadal frustrujący, więc decydują się zrezygnować i znaleźć bardziej odpowiednią firmę. Czasami wystarczyłoby jeszcze trochę cierpliwości i sukcesy zaczęły by się pojawiać. Ale nie. Rozglądają się za czymś innym. Najlepsze jest to, że w tej nowej firmie również nie podziałają długo. To staje się nawykiem, i tak przeskakują z jednego mlmu do następnego. Posłuchaj mojej rady. Jeśli już zdecydujesz się dołączyć do wiarygodnego i solidnego programu MLM nigdy nie rezygnuj dopóki nie zaczniesz odnosić sukcesów. Z początku będą to może małe sukcesiki, ale powoli, powoli zaczną pojawiać się i większe. Marketing sieciowy to nieustanny rozwój i nauka. Testowanie,  sprawdzanie różnych technik i stworzenie skutecznego systemu. Jaki rodzaj reklamy wybrać?  To co działa dzisiaj może już nie działać za kilka miesięcy.

Bądź cierpliwy.  Ludzie chętniej będą z Tobą rozmawiać, jeśli Cię lepiej poznają. Nie bądź zbyt nachalny w poszukiwaniach partnerów do biznesu, bo to będzie ich odstraszać. Bądź wytrwały.  Każdy ma niepowodzenia w swojej działalności.  Nie należy zniechęcać się zbyt szybko.

Nie musisz mieć od razu 1000 sprzedawców pod sobą. Wystarczy kilka chętnych osób, które będą traktować biznes poważnie. Struktura będzie szybko rosnąć pod takimi partnerami.

Promowanie, cierpliwość i wytrwałość zabiorą Cię na sam szczyt

( zródło http://jaceksztucki.pl/1512/dlaczego-nie-zarabiam-w-mlm/ )

2 komentarze

  1. Justyna (11 roks temu)

    Święte słowa, Mało się słyszy aby ktoś odniósł sukces w MLM jesli np: ciągnie 2 a nawet 3 sroki za ogon.

  2. Hosting (7 roks temu)

    Idea kreowania wlasnej rzeczywistosci za pomoca mysli, uczuc i przekonan wewnetrznych, jak rowniez fakt, ze wszystko jest energia, nikogo juz w dzisiejszych czasach nie dziwi.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT