Kancelaria Skoczek

Jako Kancelaria Skoczek pomagam osobom poszkodowanym oraz ich bliskim uzyskać należne odszkodowania i świadczenia od firm ubezpieczeniowych.
Wybrałem tą działalność ponieważ mając 4 lata zostałem potrącony przez motocyklistę i nigdy nie uzyskałem należnych świadczeń odszkodowawczych – doskonale znam problemy. To miedzy innymi dlatego lubię pomagać ludziom w potrzebie. Oferuję klientom produkt jedyny w swoim rodzaju – pieniądz. Sprzedając produkt w postaci usługi prawnej, klient nie musi płacić z góry, dlatego jest to produkt unikatowy. Kancelaria Skoczek w imieniu klienta walczy o odszkodowanie, nie pobierając z góry żadnych opłat czy zaliczek, a swoje honorarium, czyli prowizję, pobiera tylko od uzyskanych pieniędzy.

Gdyby zdarzyło się tak, że nie udało się nic wywalczyć, wówczas poszkodowany klient za nic nie płaci. Praktycznie nie ma znaczenia, czy klient ma pieniądze, czy nie. Sami wypracowujemy sobie zysk w postaci prowizji od uzyskanego świadczenia. To firma z ogromnym potencjałem rozwojowym, która w ciągu ostatnich 16 lat stała się jedną z najskuteczniejszych w Polsce wspierających ofiary wypadków w walce o odszkodowania. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Posiadamy własną kancelarię prawną. Dzięki temu likwidacja szkody może być kontynuowana również na etapie sądowym. Dynamicznie zwiększająca się liczba osób, którym pomogliśmy w uzyskaniu należnych odszkodowań sprawia, to firma wyjątkowa – zarówno pod kątem społecznym jak i biznesowym.

Od początku swej działalności pomogliśmy blisko 20 000 poszkodowanym Kancelaria Skoczek posiada swoje przedstawicielstwa we wszystkich większych miastach Polski, m.in. w: Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Radomiu, Przemyślu, Elblągu, Kielcach, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Chorzowie, Olsztynie, Lublinie, Zielonej Górze, Wałbrzychu, Katowicach, Gdańsku, Białymstoku, Bydgoszczy
i Opolu.KANCELARIA SKOCZEK 
Regon: 020149092
NIP: 691-212-75-55
www.dobreodszkodowanie.pl 

 

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT