O mnie

_MG_6947

Od początku mojej kariery zawodowej miałem wysoko postawione życiowe cele, które za wszelką cenę pragnąłem zrealizować.

Już jako nastoletni chłopiec samodzielnie zarabiałem pieniądze i odkrywałem w sobie pokłady przedsiębiorczości i ambicji. Wykonywałem wiele zawodów, które z reguły sprowadzały się do bardzo ciężkiej pracy fizycznej. Ciężka praca sprawiła, że od tamtej pory marzyłem, aby prowadzić własny biznes, jednak wiedziałem, że aby zrealizować ambitne plany, w pierwszej kolejności potrzebowałem na to pieniędzy. W pogoni za spełnieniem swojego celu w 2004 roku postanowiłem wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie gromadziłem kapitał pracując fizycznie przez 1,5 roku. Po powrocie do Polski, otworzyłem własną firmę, jednak po dwóch trudnych latach własnej działalności zbankrutowałem. Mimo przykrych doświadczeń i wielu zawodów, postanowiłem nie załamywać rąk i wyciągnąć wnioski. Dziś wiem, że tamto doświadczenie wzbogaciło mnie o wartościową wiedzę i nauczyło tego, czego nie dowiedziałbym się w żadnej szkole, ani na żadnym kursie. 

W 2007 roku po raz pierwszy spotkałem się z branżą MLM nawiązując współpracę z Europejskim Centrum Odszkodowań S.A.

Przez pierwszy rok zajmowałem się wyłącznie sprzedażą produktu i stałem się jednym z najlepszych sprzedawców tej firmy. Pierwszy rok pełnego zaangażowania sprawił, że nabyłem umiejętności interpersonalne, które dziś wykorzystuję nie tylko w biznesie, ale również na co dzień. Wiedzę z zakresu technik sprzedaży oraz obsługi klienta przekazuję moim partnerom, z którymi obecnie buduję zespół na terenie całego kraju. Organizuję regularne szkolenia, podczas których uczę wypracowanych i co najważniejsze skutecznych metod pracy, aby odnieść sukces w możliwie jak najkrótszym czasie. 

Moje zainteresowania i hobby od zawsze pomagały mi w biznesie.

Należą do nich sporty walki, które uprawiałem przez wiele lat, dzięki czemu nauczyłem się konsekwencji, wytrwałości i nie poddawania się. Zawsze byłem optymistą i lubiłem pomagać innym, dlatego potrafię przewodzić grupie, nawet silnych liderów. Moją życiową pasją była kulturystyka, która również wywarła ogromny wpływ na moją osobowość, mimo to dzięki pracy w EuCO S.A. nauczyłem się, że moją największą zaletą jest siła umysłu. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem, który dba o ognisko rodzinne. Wykształcenie jest dla mnie bardzo istotne, dlatego jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. W wolnych chwilach oddaję się wędkarstwu, w szczególności spinningowaniu w górskich rzekach. Dodatkowo wykorzystuję talent, jakim obdarzyła mnie matka natura – szkicowanie. Uwielbiam przenosić obraz na papier za pomocą ołówka.

 Więcej o mnie przeczytasz klikając tutaj Moja Historia

 

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT