DOBREODSZKODOWANIE.PL

Dodane przez | 7 stycznia, 2013 o 00:21 | Brak komentarzy | DobreOdszkodowanie.pl | Tagi:

Jestem właścicielem firmy Kancelaria Skoczek siedzibą w Legnicy przy ul. Plac Wolności 4C, pok. 217. Jesteśmy jedną z najskuteczniejszych firm pomagających osobom poszkodowanym oraz ich bliskim uzyskać należne odszkodowania i świadczenia od Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz Banków.

Kiedy miałem 4 lata zostałem potrącony przez motocykl i w ciężkim stanie trafiłem do szpitala. Lekarze nie dawali mi żadnych szans na przeżycie. Jednak po miesiącu walki o życie nastąpił cud – wybudziłem się. W tamtym czasie, a był to rok 1986, nie było Kancelarii Odszkodowawczych takich jak nasza. Moi rodzice nie mieli pieniędzy by wynająć prawnika, co sprawiło, że milicja nie przeprowadziła rzetelnego śledztwa i ostatecznie kierowca motocykla nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności. Moi rodzice nie byli świadomi, że jako dziecko miałem pełne prawo by uzyskać należne zadośćuczynienie z polisy OC motocykla – w tym też zwrot ogromnych kosztów leczenia jakie ponieśli.
Dziś po blisko 20-tu latach działalności mogę śmiało powiedzieć, że oferuję klientom produkt jedyny w swoim rodzaju. Sprzedając produkt w postaci usługi prawnej, klient nie musi płacić z góry, dlatego jest to produkt unikatowy. Kancelaria Skoczek w imieniu klienta walczy o odszkodowanie, nie biorąc z góry żadnych opłat czy zaliczek, a swoje honorarium, czyli prowizję, pobiera tylko od uzyskanych pieniędzy. Gdyby zdarzyło się tak, że nie udało się nic wywalczyć, wówczas poszkodowany klient za nic nie płaci. W 1986 roku  nie miałem kontaktu z kimś kto zaoferowałby pomoc na tak dogodnych warunkach. Jeśli nie pobieramy z góry żadnych opłat, to właściwie jak zarabiamy na życie?
 Dla nas nie ma znaczenia, czy klient ma pieniądze, czy nie. Sami wypracowujemy sobie nasze wynagrodzenie w postaci prowizji od uzyskanego świadczenia i dajemy pisemna GWARANCJĘ, że gdyby nie doszło do wypłaty, wówczas poszkodowany nie ponosi żadnych kosztów związanych         z prowadzeniem przez nas sprawy.

 

Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Posiadamy kancelarię prawną. Dzięki temu likwidacja szkody może być kontynuowana również na etapie sądowym. Dynamicznie zwiększająca się liczba osób, którym pomogliśmy w uzyskaniu należnych odszkodowań  (20 000 osób) sprawia, że Kancelaria Skoczek to firma wyjątkowa – zarówno pod kątem społecznym jak i biznesowym.

Kancelaria Skoczek działa na terenie całej Polski i  posiada swoje przedstawicielstwa we wszystkich większych miastach Polski, m.in. w: Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Radomiu, Przemyślu, Elblągu, Kielcach, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Chorzowie, Olsztynie, Lublinie, Zielonej Górze, Wałbrzychu, Katowicach, Gdańsku, Białymstoku, Bydgoszczy i Opolu.

Zmiany niedostępne.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT