Dowiedz się co możesz zrobić, aby płacono Tobie wiele razy za raz wykonaną pracę

Dodane przez | 21 lipca, 2013 o 08:11 | Brak komentarzy | Bez kategorii, Blog | Tagi: , , , ,

Możesz mi nie uwierzyć, ale opisałem dla Ciebie ze szczegółami, co możesz zrobić, aby płacono Tobie wiele razy za raz wykonaną pracę. Doskonale wiem jak to zrobić, ponieważ sam otrzymuję właśnie takie wynagrodzenie. Wytłumaczę Ci teraz na prostym przykładzie, dlaczego marketing sieciowy moim zdaniem stanowi jedną z najlepszych form biznesu na świecie.

Czym jest rekomendacja?

Żeby dobrze zrozumieć system działania, powodujący, że możesz otrzymać wielokrotne wynagrodzenie, w zamian za jednorazowe działanie, w pierwszej kolejności powinieneś zrozumieć ważną kwestię, a mianowicie czym jest rekomendacja. Rekomendacja polega na poleceniu drugiej osobie czegoś wartościowego, co w pierwszej kolejności sprawdziliśmy osobiście i oceniliśmy pozytywnie. Właśnie w myśl tej zasady zbudowany jest marketing wielopoziomowy, który oparty jest o naturalne zachowania wszystkich ludzi. Naturalne, ponieważ każdy z nas ma nawyk opowiadania znajomym o rzeczach i wydarzeniach które nas spotykają. Jeśli spotyka nas coś dobrego, prędzej czy później opowiadamy o tym znajomym, ponieważ chcemy, aby oni również mogli doświadczyć tych samych pozytywnych emocji co my.

To może Cię zaskoczyć

4200184-blue-cinema-ticket-on-a-white-backgroundPrzypomnij sobie kiedy po raz ostatni zdarzyło Ci się wybrać do kina? Jaki był to film i czy Ci się spodobał? Jestem pewien, że po seansie wydałeś opinię na jego temat i z czystym sumieniem poleciłaś lub odradziłeś wybranie się na niego swoim znajomym. Jeśli po Twoim poleceniu znajomi wybiorą się na ten film, wówczas zbudujesz rynek konsumencki, na którym kino zarobi pieniądze. Niestety, kino nie podzieli się pieniędzmi za bilety z Tobą, mimo, że klienci kupili bilety na seans dzięki Twojej reklamie ustnej – rekomendacji. Marketing wielopoziomowy polega dokładnie na tym samym, jednak proces ten odbywa się w sposób kontrolowany i profesjonalny, dzięki czemu budujesz własny rynek konsumencki. Im większy rynek zbudujesz, tym większe pieniądze zarobisz, a w perspektywie czasu możesz uzyskać stały dochód pasywny. MLM opiera się o marketing szeptany, gdzie ustna rekomendacja osobista jest najlepszą formą reklamy produktu i usługi. W porównaniu do tradycyjnej dystrybucji, w której firmy są zmuszone do opłacenia pośredników, hurtowników, sklepy detaliczne oraz ponoszą koszty reklamy, w marketingu wielopoziomowym wszystkie, ogromne koszty z nimi związane są przesunięte na konto partnerów w formie wynagrodzenia i prowizji. Dzięki temu systemowi skrócono drogę pomiędzy producentem, a końcowym odbiorcą, używając reklamy osobistej poprzez sieć partnerów i zadowolonych klientów generujących zyski dla siebie samych.

Wielokrotne wynagrodzenie za jednorazową pracę

urlTeraz opowiem w jaki sposób, za raz wykonaną pracę, możesz otrzymać wielokrotne wynagrodzenie. Wyobraźmy sobie sytuację, w której polecasz swoją usługę, dla kontynuacji przykładu wymienionego powyżej, może być to ciekawy film w kinie, który jest wykonany na dobrym poziomie i wiesz, że jest godny polecenia. Po zakończeniu seansu rozmawiasz ze swoimi znajomymi, na przykład w pracy lub podczas wieczornego spotkania przy kawie. Podczas rozmowy, w pewnym momencie samemu odczuwasz potrzebę opowiedzenia o wczorajszym filmie, przekazując pozytywną rekomendację, wedle której warto się na niego wybrać. W momencie, gdy znajomi kupują bilety do kina, Ty otrzymujesz część prowizji za skuteczną rekomendację.

Teraz zaczyna się najlepsze

Wyobraźmy sobie sytuację, w której Twoi znajomi, którym poleciłeś film, wychodzą z kina tak samo zadowoleni z seansu jak Ty. Historia powtarza się podobnie jak w Twoim przypadku. Tym razem to oni opowiadają swoim znajomym o filmie. Następnie ich znajomi, których nie znasz i nigdy o nich nie słyszałeś, wybierają się na film. Uwaga! Prowizję za sprzedaż biletów otrzymują Twoi znajomi, którym osobiście poleciłeś film, a także Ty. Dzieje się tak, ponieważ znajomi Twoich znajomych nie wybraliby się do kina, gdybyś w pierwszej kolejności Ty nie polecił filmu osobiście swoim najbliższym znajomym. Po pewnym czasie okazuje się, że sala kinowa zapełniona jest do ostatniego krzesełka, a wszystkie osoby pojawiły się na sali dzięki rekomendacji Twoich znajomych.

Co wówczas się dzieje?

Pewnie już się domyślasz, że otrzymujesz prowizje od każdego sprzedanego biletu, a więc otrzymujesz prowizję za kilkaset sprzedanych biletów, chociaż osobiście poleciłeś film tylko jednej osobie.

Czy to wydaje się dla Ciebie interesujące? Jeśli tak, po prostu zadzwoń do mnie i porozmawiajmy o tym. Chętnie pomogę Ci osiągnąć właśnie takie wynagrodzenie na jakie zasługujesz.

Dominik Skoczek – Praktyk Sprzedaży Bezpośredniej

tel: 601 730 001

e-mail: d.skoczek@dominikskoczek.pl

Zmiany niedostępne.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT