Sięgaj gwiazd

Dodane przez | 26 maja, 2014 o 12:48 | Brak komentarzy | Bez kategorii, Blog | Tagi: ,

Pozwól, że na początku przytoczę Ci krótki fragment historii z mojego życia….

Pochodzę z niewielkiej wioski, w której brakowało jakichkolwiek perspektyw na lepsze jutro. Wychowywałem się w domu, w którym nigdy się nie przelewało. Od dziecka byłem uczony, że abym coś miał musiałem najpierw na to zapracować. Nie bałem się żadnej pracy. Bywało, że podczepiałem przyczepkę do swojego Fiata 125p i zbierałem złom na wysypiskach. Znam doskonale odczucie poniżenia, kiedy na stacji benzynowej musiałem tankować samochód za 5 lub 10 zł., bo nie miałem ani grosza więcej. Wtedy łapałem się wszelkich prac, np.: na budowie przy betoniarce, jako spawacz, czy w restauracji McDonald`s. Taki styl życia prowadziłem przez ponad 5 lat, aż w pewnym momencie zatrzymałem się i zapytałem sam siebie, „co osiągnę robiąc wciąż to samo, co robię do tej pory?” Lata mijały, a ja dalej jeździłem fiatem 125p i nie zarabiałem zbyt wiele…dalszą część historii możecie przeczytać klikając w link.

Czy masz w sobie odwagę?

Najważniejsze w przytoczonej historii jest to, że wiele razy budziłem się rano myśląc o swoim życiu. Zastanawiałem się czy to jest właśnie to, czego pragnę? Wciąż myślałem, nad tym, czy to ja decyduję o tym jak wygląda moje życie? Czy to ja nim steruję? Czy to jest już wszystko na co mnie stać i czy tak będzie zawsze?

Jeśli przeczytasz dalszą część mojej historii dowiesz się jak potoczyły się moje losy i co sprawiło, że obecnie jestem w miejscu, w którym zawsze chciałem być i czuję się szczęśliwy. Uwaga, czuję to, również ze względu na to, jaka kobieta jest przy moim boku, ponieważ właśnie ten temat dziś pragnę wynieść na piedestał.

Powalczyć o własne szczęście

Jak się domyślasz… kiedyś nie czułem się szczęśliwym człowiekiem. Przy moim boku nie było również nikogo, kto mógłbym wskazać mi drogę do duchowego spokoju i wewnętrznej radości. Czułem, że brakuje mi także wielu zupełnie innych elementów, również cech osobowości, które wykształciły się we mnie dopiero w późniejszym okresie. Patrząc na własną życiową drogę, zaobserwowałem, że to czym zajmujemy się na co dzień, kształtuje osobowość. Przeszkody, które wciąż napotykałem na swojej drodze sprawiły, że dziś jestem silniejszy.

Relacje nie tylko w biznesie

Cechy charakteru jak wewnętrzna motywacja, odwaga, chwytanie spraw we własne ręce oraz zawziętość, to elementy, które wykształciły się we mnie dopiero, gdy zaangażowałem się w marketing sieciowy. Okazuje się jednak, że cechy te, przydają się nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Wkrótce po rozpoczęciu pracy w nowej formie biznesu moja sytuacja materialno-ekonomiczna nie zmieniła się, ponieważ byłem dopiero na początku swojej kariery zawodowej. Okazuje się jednak, że tyle wystarczyło, by w odpowiednim stopniu rozwinąć w sobie wspomniane wyżej cechy charakteru. Wymagania, które postawił przede mną nowy biznes, wykształtowały kolejne elementy osobowości, w tym również odwagę i chęć chwytania sterów życia we własne ręce. To właśnie dzięki nim zdobyłem się na odwagę, by powalczyć oraz ostatecznie zdobyć serce kobiety, która obecnie jest najwspanialszą żoną na świecie oraz matką mojego małego synka.

Dominik Skoczek

Z pewnością wiesz jaką kobietę pragniesz mieć przy swoim boku.

Dominik skoczekWiesz czego oczekujesz wybierając swoją partnerkę oraz obdarzając ją swoim zaufaniem. Z pewnością zwracasz uwagę na wiele detali od wyglądu, aż po osobowość i cechy charakteru. Na pewno także chciałbyś czuć się przy niej pewnie w każdej sytuacji, polegać na niej oraz czuć się wspierany. Wybierając kobietę swoich marzeń, najpierw musisz ją zdobyć, dać energię od siebie, być pewnym siebie i odważyć się powalczyć o swoją przyszłość.

Praca pomaga mentalnie w życiu zawodowym i prywatnym

Na bazie własnych doświadczeń nauczyłem się, że to co robimy na co dzień, kształtuje nas jako człowieka i buduje naszą postawę, osobowość, charyzmę i pewność siebie. To między innymi od niej zależy to jak żyjemy na co dzień, w jakim miejscu kariery zawodowej się znajdujemy, a także… z jaką kobietą wiążemy swoją przyszłość. Jeśli zauważasz problem podobny do tego, który ja miałem kiedyś w sobie, wybierz dla siebie pracę, która rozwinie Cię mentalnie. Uwierz, że zmieni to zarówno wiele w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Wejdź do gry i zagraj o swoją przyszłość, tak jakby to od niego zależało Twoje szczęście.

Zmiany niedostępne.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT