Wpływ szkoleń na nasz rozwój

Dodane przez | 8 stycznia, 2013 o 22:29 | 4 komentarze | Rozwój Osobisty

2 EUCO KONGRES fot. Czarek Kazimierowski (167)

Szkolenia są podstawą do osiągnięcia sukcesu w tej branży.

Na przestrzeni pięciu lat opanowałem znakomicie praktyczną i teoretyczną tematykę produktu w EuCO. Organizuję i prowadzę szkolenia produktowe, głównie są to wykłady lub warsztaty. Preferuję również szkolenia praktyczne polegające na wyjazdach w teren. Nie wystarczy być tylko sprzedawcą, aby skutecznie budować struktury. Żeby odnosić naprawdę duże sukcesy trzeba się wiele nauczyć o MLM`ie. Przez kilka lat działania w branży MLM starałem się nabyć umiejętności idealnego lidera MLM, czytając książki i jeżdżąc na szkolenia. Czułem, że brakuje mi wiedzy (świadoma niekompetencja) dlatego postanowiłem udać się na studia MLM w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Jak się okazało decyzja o pójściu na studia Marketingu Bezpośredniego i Mikroprzedsiębiorczości była jedną z najlepszych inwestycji w życiu, to inwestycja w siebie. Wiedza i umiejętności nabyte na tych studiach sprawiły, że obszar świadomej niekompetencji został wzmocniony do świadomej kompetencji. Specyfika zajęć polegała na aktywnych ćwiczeniach prowadzonych przez znakomitych Liderów MLM. Są to specjaliści uczący profesjonalizmu. Poznałem przede wszystkim różnorodne metody, które pomogły mi w budowie struktury MLM, a także w organizacji i prowadzeniu szkoleń oraz motywowaniu ludzi do pracy w tej branży. Dziś dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu prowadzę płatne szkolenia dla chętnych, którzy chcą odnieść sukces w branży MLM.

Aby obejrzeć uzyskane certyfikaty kliknij tutaj.

 

4 komentarze

 1. Mariusz (9 roks temu)

  Świetny artykuł. Gratuluje sukcesów i trzymam kciuki za dalszy rozwój…

 2. Paweł (8 roks temu)

  To budujące widzieć, że inwestycje w rozwój dają rezultaty. To się zawsze opłaca niezależnie od kwoty, jaką wydamy na szkolenia. Widzę, że zostałem uprzedzony 😉 – właśnie kończę artykuł o szkoleniach na mim blogu. Wkrótce go opublikuję.

 3. Web Hosting (5 roks temu)

  Poprzez inwestycje w rozwoj pracownikow organizacje przygotowuja ich na przyszlosc. Istnieje jednak ryzyko, ze wyszkoleni pracownicy beda szukac zatrudnienia w przedsiebiorstwach konkurencyjnych . Inwestycja w szkolenia pracownikow staje sie oplacalna, gdy poparta jest awansami pracownikow . Jesli celem szkolen w organizacji jest zwiekszenie wiedzy i kompetencji pracownikow, to ryzyko wypowiedzenia przez nich umowy jest wieksze. Jedynie awanse sa w stanie przekonac pracownikow do zmniejszenia liczby odejsc z pracy.

 4. Virtual Private Server (4 roks temu)

  Przed kazdym szkoleniem prowadzimy badanie potrzeb szkoleniowych wsrod pracownikow i osob zarzadzajacych nimi. Zapewniamy rowniez przed szkoleniem kontakt uczestnikow z trenerem, co wplywa na zwiekszenie efektywnosci szkolen.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT