Wpływ szkoleń na nasz rozwój

Dodane przez | 8 stycznia, 2013 o 22:29 | 4 komentarze | Rozwój Osobisty

Szkolenia są podstawą do osiągnięcia sukcesu w tej branży.

Na przestrzeni piętnastu lat opanowałem znakomicie praktyczną i teoretyczną tematykę sprzedaży bezpośredniej. Organizuję i prowadzę szkolenia, głównie są to wykłady lub warsztaty. Preferuję również szkolenia praktyczne polegające na wyjazdach w teren. Nie wystarczy być tylko sprzedawcą, aby skutecznie budować struktury. Żeby odnosić naprawdę duże sukcesy trzeba się wiele nauczyć o sprzedaży i budowaniu zespołów. Przez kilka lat działania w branży sprzedaży starałem się nabyć umiejętności idealnego lidera, czytając książki i jeżdżąc na szkolenia. Czułem, że brakuje mi wiedzy (świadoma niekompetencja) dlatego postanowiłem udać się na studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Jak się okazało decyzja o pójściu na studia Marketingu Bezpośredniego i Mikroprzedsiębiorczości była jedną z najlepszych inwestycji w życiu, to inwestycja w siebie. Wiedza i umiejętności nabyte na tych studiach sprawiły, że obszar świadomej niekompetencji został wzmocniony do świadomej kompetencji. Specyfika zajęć polegała na aktywnych ćwiczeniach prowadzonych przez znakomitych praktyków i Liderów, którzy zbudowali już ogromne struktury sprzedażowe. Są to specjaliści uczący profesjonalizmu. Poznałem przede wszystkim różnorodne metody, które pomogły mi w budowie naszej struktury, a także w organizacji i prowadzeniu szkoleń oraz motywowaniu ludzi do pracy w tej branży. Dziś dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu prowadzę płatne szkolenia dla chętnych, którzy chcą odnieść sukces w branży sprzedaży bezpośredniej.

Aby obejrzeć uzyskane certyfikaty kliknij tutaj.

 

4 komentarze

 1. Mariusz (11 roks temu)

  Świetny artykuł. Gratuluje sukcesów i trzymam kciuki za dalszy rozwój…

 2. Paweł (11 roks temu)

  To budujące widzieć, że inwestycje w rozwój dają rezultaty. To się zawsze opłaca niezależnie od kwoty, jaką wydamy na szkolenia. Widzę, że zostałem uprzedzony 😉 – właśnie kończę artykuł o szkoleniach na mim blogu. Wkrótce go opublikuję.

 3. Web Hosting (7 roks temu)

  Poprzez inwestycje w rozwoj pracownikow organizacje przygotowuja ich na przyszlosc. Istnieje jednak ryzyko, ze wyszkoleni pracownicy beda szukac zatrudnienia w przedsiebiorstwach konkurencyjnych . Inwestycja w szkolenia pracownikow staje sie oplacalna, gdy poparta jest awansami pracownikow . Jesli celem szkolen w organizacji jest zwiekszenie wiedzy i kompetencji pracownikow, to ryzyko wypowiedzenia przez nich umowy jest wieksze. Jedynie awanse sa w stanie przekonac pracownikow do zmniejszenia liczby odejsc z pracy.

 4. Virtual Private Server (7 roks temu)

  Przed kazdym szkoleniem prowadzimy badanie potrzeb szkoleniowych wsrod pracownikow i osob zarzadzajacych nimi. Zapewniamy rowniez przed szkoleniem kontakt uczestnikow z trenerem, co wplywa na zwiekszenie efektywnosci szkolen.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT