Zapraszamy na Sławski Festiwal Triathlonowy

Dodane przez | 5 kwietnia, 2014 o 14:48 | Brak komentarzy | Bez kategorii, Blog | Tagi:

„Half Ironman” składający się z przepłynięcia 1900 metrów, 21 kilometrów biegu oraz 90 kilometrów jazdy na rowerze.

Okazało się, że współzawodnictwo i rywalizacja w zawodach triathlonowych jest zaraźliwa, ponieważ właśnie wtedy padło wyzwanie, aby uczestniczyć we „Sławskim Festiwalu Triathlonowym”, organizowanym 19-20 lipca w miejscowości Sława.

Połączyła nas idea współzawodnictwa, niosąca ze sobą najpiękniejsze zasady, według których współpracujemy, a więc pełne zaangażowanie, pielęgnacja rodzinnych wartości, zespołowość i współpraca, zdrowie, wynik i wypoczynek. Właśnie dlatego, 19 lipca 2014 r, odbędzie się Wielki Rodzinny Piknik Sztafety oraz zawody dostępne dla wszystkich wraz z rodziną i dziećmi. Następnego dnia śmiałkowie wystartują w Triathlonie składający się z przepłynięcia 800 metrów, 6 kilometrów biegu oraz 28 kilometrów jazdy na rowerze. O tym jak poważnie traktujemy cały projekt, świadczy fakt, że zaangażowaliśmy do współpracy własnego trenera – Jerzego Górskiego (mistrz świata w podwójnym triathlonie z 3 września 1990) Jerzy Górski jest członkiem Polskiego Związku Triathlonu, prezesem Centrum Sportowego „Głogowski Triathlon” i organizatorem wielu zawodów triathlonowych oraz biegów. Pierwsze inauguracyjne spotkanie informacyjne połączone z treningiem odbyło się 21.02.2014 w Legnicy a drugie 15.03.2014 w Głogowie. Poznaliśmy szczegóły dotyczące tego rodzaju zawodów, właściwego przeprowadzenia niezbędnej rozgrzewki oraz potrzebnego sprzętu. Odbyliśmy również zajęcia z pływania, na których Jerzy Górski uczył nas prawidłowej techniki pływania. Trener odpowiadał na wszystkie pytania i poinstruował, w jaki sposób trenować, aby zwiększyć efektywność i wydolność własnego organizmu. Był to jedynie pierwsze z cyklu spotkań przygotowujących wszystkich uczestników biegu do startu. Kolejne odbędą się już wkrótce.

Spraw radość swoim bliskim i zabierz ze sobą rodzinę. Dla najmłodszych czekają równie ciekawe atrakcje i zabawy.

Zapraszamy do świata radości i uśmiechu, gdzie odbywać się będą konkursy dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów, a także tańce i śpiew. Przewidujemy konkurencje sprawnościowe, współzawodnictwo, a także malowanie, quizy rodzinne i wiele innych atrakcji.

Tego dnia odbędą się emocjonujące zawody dla dzieci i całych rodzin:
Sztafety – 2 osobowe w wieku od 14 lat i więcej oraz 3 osobowe w wieku od 14 lat. Skład może być mieszany. Uczestnicy sami decydują w jakiej  kolejności i konkurencji będą startować. Jeden uczestnik startuje w dwóch wybranych konkurencjach.

Dystans – zawody indywidualne dla każdego chętnego, polegające na przepłynięciu 300 m, przejechaniu 8 kilometrów na rowerze oraz przebiegnięciu 2 kilometrów.

Aquathlon – zawody indywidualne, polegające na przepłynięciu i na przebiegnięciu odpowiedniego dystansu na czas, przygotowane dla dzieci 10-13 lat. Zawody odbędą się w konkurencjach wiekowych dla dziewcząt i chłopców w wieku 10-11 i 12-13 lat.

4 5 

 Wodne rozgrywki kajakowo-piłkarskie.

a c d

Miasteczko rekreacyjno sportowe, w którym odbywać będzie się współzawodnictwo rodzinne.

  3 b

Tory przeszkód – Chodzące Szarfy i Skaczące Rury

Zmiany niedostępne.

© 2013 Dominik Skoczek. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona stworzona przez - TUKOBI.pl - obsługa informatyczna firm
Profesjonalne rozwiązania IT